O nas

Meblomax Jerczyńscy sp.j. to rodzinna firma, która działa na rynku od 1989 roku. Jako nieliczni w branży, specjalizujemy się w produkcji mebli skrzyniowych w naturalnej okleinie dębowej z elementami litego drewna.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się też systemy wykonane z płyty laminowanej, kaszerowanej oraz akrylowej. Materiałem przewodnim stosowanym w procesie produkcji jest płyta komórkowa, wytwarzana przez nas we własnej opatentowanej technologii.

Docieramy do szerokiego grona klientów, gdyż w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie z wieloletniego użytkowania naszych mebli.

Poza szerokim asortymentem mebli systemowych i produktów uzupełniających, oferujemy też półfabrykaty takie jak formatki z płyty komórkowej, blaty oraz niespotykane, wykonane w własnej technologii komórkowej nogi do ław i stołów.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji seryjnej marek własnych wykonywanych na wyłączność do klienta, według jego projektu. Wyposażamy apartamenty, hotele i pensjonaty, budynki administracyjne, jak również obiekty użytku publicznego takie jak placówki medyczne i edukacyjne.

Cieszymy się owocną współpracą z sieciami sklepów nie tylko na terenie Polski ale też Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do współpracy!

Ta strona używa plików cookies. Polityka Prywatności | Jak wyłączyć cookies?